weblife
18 بهمن 1401 - 16:17

اهدای جایزه به موسیقی ضد انقلاب چهره آمریکایی ها را نمایان کرد

قم-مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی وزارت فرهنگ با اشاره به اهدای جایزه به یک موسیقی علیه جمهوری اسلامی بیان داشت: آمریکایی‌ها با اینگونه اقدامات چهره واقعی خود را به ملت ما نشان می‌دهند.

به گزارش خبرنگار مهر، ایمان شمسایی در مراسم اختتامیه هشتمین دوره جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان قم اظهار داشت: در عرصه رسانه بر خلاف حرفه‌هایی همانند نظام پزشکی و نظام مهندسی که دارای یک نظام صنفی واحدی هستیم، فاقد این نظام هستیم که البته خانه مطبوعات و بسیج رسانه در این سال‌ها همکاری‌های خوبی با یکدیگر در حوزه رسانه داشتند.

مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به تدوین لایحه جامع رسانه‌ها و طرح در هیئت دولت بیان داشت: در گام بعدی این لایحه در صحن علنی مجلس شورای اسلامی مورد بررسی قرار می‌گیرد.

شمسایی عنوان داشت: در راستای ساماندهی رسانه‌ها و خبرنگاران اتفاقات خوبی را شاهد خواهیم بود.

وی ابراز داشت: شهر مقدس قم خاستگاه انقلاب اسلامی است و به واسطه وجود مرقد مطهر کریمه اهل بلیت (ع) پناهگاه ایرانیان است و ما هر چه داریم به برکت امام رضا (ع) و خواهر ایشان است و هویت ما بر این اساس بوده و ملت ایران نسبت به این خاندان ارادت ویژه ای دارند.

شمسایی گفت: انقلاب اسلامی ایران در طی این سال‌ها با وجود هجمه‌های فراوانی از سوی استکبار به خصوص در ماه‌های اخیر که همه توان خود را به میدان آوردند با قدرت و اقتدار مسیر رشد و تعالی خود را دنبال می‌کند.

وی با اشاره به اهدای جایزه گرامافون سال ۲۰۲۳ توسط زن رئیس جمهور آمریکا به یک موسیقی علیه جمهوری اسلامی بیان داشت: ملت ایران در این سال‌ها نشان داد که زیر بار سلطه استکبار نخواهد رفت و دشمنان این انقلاب نیز با اینگونه اقدامات در حقیقت کار را برای ما در عرصه جهاد تبیین هموارتر می‌کنند و چهره واقعی خود را به ملت ما نشان می‌دهند.

خبرنگاران در حوادث اخیر پای کار انقلاب بودند

مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ابراز داشت: برخلاف برخی از اقشار که در حوادث اخیر اقدامات نامناسبی داشتند اما اکثر خبرنگاران به دلیل اینکه ماهیت انقلابی دارند پای کار انقلاب اسلامی ایستادند و کمک کار جمهوری اسلامی بودند.

شمسایی ابراز داشت: تقویت فعالان رسانه‌ای جبهه انقلاب اسلامی در راستای مقابله با توطئه دشمنان مهم است و باید رسانه‌های جبهه انقلاب اسلامی تقویت و مورد توجه باشند.

وی با اشاره به مشکلات رسانه‌های استان قم ادامه داد: مشکلات فعالان رسانه‌ای استان قم را در سفر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی شنیدیم و تلاش می‌شود تا این مشکلات حل و فصل شود.

مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با تقدیر از شرکت خبرنگاران در جشنواره رسانه‌ای ابوذر بیان داشت: آثار خوبی از سوی خبرنگاران و اهالی رسانه استان به این دوره از جشنواره ابوذر رسیده است که امیدواریم این جشنواره تداوم داشته باشد و در سال‌های آینده نیز آثار ارسالی افزایش یابد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1025272